Ons team

Yves Serbruyns

Zaakvoerder BVBA Abimo-Dewispelaere / ADW Immo Verantwoordelijke syndic en verzekeringen Verkoop

E-mail: yves@adwimmo.be

Tim Vandenbussche

Verantwoordelijke Verkoop (nieuwbouw en herverkoop) Verantwoordelijke Verhuur

Tel. 050/51.39.94
Fax 050/51.09.55
E-mail: tim@adwimmo.be
Chris Bollens

Chris Bollens

Zaakvoerder BVBA Abimo-Dewispelaere / ADW Immo Algemeen beheer verhuur, verkoop, syndic en verzekeringen

Tel. +32 (0)50 51 39 94
Fax +32 (0)50 51 09 55
E-mail: chris@adwimmo.be

Nathalie Cools

Medewerker syndic en verzekeringen

E-mail: nathalie@adwimmo.be

Wouter Desender

Medewerker verhuur en verkoop (kust en binnenland)

Tel. 0478/23.02.64
E-mail: wouter@adwimmo.be

Charlot Wyffels

Medewerker syndic

E-mail: charlot@adwimmo.be